10:00 - 10 Dhjetor, 2019

Etiketim: influencer

Shtëpia, që u ndërtua nga 2 milionë ndjekës në Instagram

Kjo strukturë prej druri, me pesë dhoma gjumi dhe me pesë banjo e gjysmë, është shtëpia më e re që po ngrihet në një...

Përmes kësaj padie të Kim Kardashian, zbuluam se sa para fiton...

Kim Kardashian ka paditur iHandy, aplikacionin që përdoret për të modifikuar fotografitë, pasi ka shfrytëzuar imazhin e saj pa pasur një kontratë me të....

Blogerët në Instagram po ua bëjnë jetën të mjerueshme banorëve të...

Për shkak të internetit, dhe instagramit në veçanti, vendet e pazbuluara papritmas bëhen destinacione të preferura për turistët. Kjo edhe për shkak të reklamimit...