02:21 - 22 Shkurt, 2020

Etiketim: inaugurim

Inaugurohet shkolla e muzikës/ Rama: Statusi i mësuesit ka ndryshuar, por...

Sot është inauguruar shkolla e muzikës, “Servete Maçi". Në inaugurim morën pjesë edhe kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj dhe kryeministri i vendit, Edi Rama....

Video/ Arena Kombëtare drejt fundit, fillon shtrimi i tapetit

  Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar ditën e sotme pamje të reja nga puna në stadiumin “Arena Kombëtare”. Tanimë, duket se gjithçka është drejt fundit,...