04:38 - 19 Tetor, 2019

Etiketim: identifikim

Emrat/ Vrasja e kushërinjve në Laç, policia identifikon autorët

Mbrëmjen e djeshme, në Laç, pas një konflikti me armë, humbën jetën dy persona. Viktimat Mikela Jushi, 35 vjeç, dhe Jani Jushi, 30 vjeç,...

Detaje/ Identifikohen çifti i të moshuarve, që u hodhën nga kati...

Një çift të moshuarish janë hedhur mëngjesin e sotëm nga kati i gjashtë i pallatit ku banonin, në Berat. Të dy kanë mbetur të...

Tragjedia në Athinë/ Viktimat identifikohen përmes ADN

Makthi vazhdon ende, pas zjarrit të fuqishëm, që shpërtheu pasditen e 23 korrikut në Athinë.  Deri më tani janë shpëtuar nga kthetrat e tmerrshme...