21:41 - 28 Shkurt, 2020

Etiketim: I PANDEHUR

Basha: Valdrin Pjetri duhet të merret urgjentisht i pandehur!

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, përmes një postimi në Facebook, shkruan se kandidati socialist që ka fituar Bashkinë e Shkodrës, Valdrin Pjetri, duhet...

Shtyhet seanca për Shullazin, i pandehuri akuzon gjyqtarin: Je shumë pis

Është shtyrë për të disatën herë seancë gjyqësore për Emiljano Shullazin dhe grupin e tij. Mësohet se seanca e radhës do të mbahet më 26...

U mor i pandehur/ Salianji: Në dy vite deputet, më shumë...

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji i ftuar në "Arena" nga Dritan Hila, duke marrë shkasë nga vendimi i prokurorisë për ta marrë të...

Vol-vo 4/ Ndërpritet seanca gjyqësore, një i pandehur humb ndjenjat

Seanca gjyqësore për grupin ‘Avdylaj’, të arrestuar nga megaoperacioni i policisë Vol-vo 4, është ndërprerë, sepse njëri prej të arrestuarve ka humbur ndjenjat. Mësohet se...