19:19 - 23 Janar, 2020

Etiketim: i nxehte

Ushqimet që do t’ju mbajnë freskët, në këtë të nxehtë!

Temperaturat e larta gjatë verës, po na lodhin të gjithë dhe disa prej nesh ndihen të stresuar dhe pa oreks. Disa ushqime nuk mund...

Temperatura të larta, ja si do të jetë moti sot!

Orët e paradites do të karakterizohen nga moti i kthjellët dhe i nxehti në të gjithë territorin e vendit. Por pjesa tjetër e ditës...

Kujdes, kjo javë do të jetë përvëluese!

  Kjo javë do të nisë me temperatura të larta, të cilat do të jenë të tilla deri të premten. Sipas Meteorologëve, temperaturat gjatë gjithë javës...

Pamje dramatike nga Anglia/ Zjarret përfshijnë vendin, rrugët po shkrihen,  priten...

Zjarret e mëdha kanë përfshirë një pjesë të Britanisë së Madhe, pasi temperaturat atje kanë arritur në 37 gradë Celsius. Zjarret e mëdha kanë përshirë...