03:52 - 24 Tetor, 2019

Etiketim: i dashur

Gruaja e kishte burrin në Itali/ I vritet i dashuri, ja...

Personi që mbeti viktimë në Kavaje hyri me arme ne banesen e te dashures, pasi kishte marre vesh se aty ndodheshin persona te tjere. Gazetari...

Foto/ U tha se u ndanë, Dakota Johnson shfaqet më e...

Dakota Johnson dhe i dashuri i saj, Chris Martin po shijojnë pushimet në ‘New York Long Island’. Çifti është fotografuar duke bërë plazh në këtë...

Pamela Anderson ndahet nga i dashuri: Përbindëshi, bënte jetë të dyfishtë!

Romanca e Pamela Anderson me futbollistin francez Adil Rami duket se ka përfunduar, pasi aktorja e cilësoi përbindësh. Aktorja e Baywatch shkroi në Instagram se,...

Foto/ Dua Lipa me veshje transparente në premierën e Battle Angel,...

Dua Lipa dhe i dashuri i saj, Isaac Carew treguan sa të dashuruar janë, në premierën botërore të Angel Battle në Londër të enjten. Të...

Vëllai vrau të dashurin e motrës, kthesa në hetime që çoi...

Esat Cani vrau të dashurin e motrës 20-vjeçare mbrëmjen e të enjtes. Arben Gjeçi, 34-vjeçari nga Bastari i Mesëm, ishte viktimë e dhunës së...

Rita Ora tregon taktikën ‘si të shmangësh ish të dashurit’

Kur një marrëdhënie mbaron, atëherë ndërpriten edhe kontaktet që të lidhen me të. Këtë e ka treguar këngëtarja me famë botërore Rita Ora, me...

Ervis Martinaj: I dashuri i Elvanës një dele, ka frikë! Do...

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata, e cilësuar si “mollë sherri” për masakrën e ndodhur mbrëmjen e 4 tetorit në lokalin “Monopol”, ku mbeti i...