22:59 - 20 Maj, 2019

Etiketim: hotel

Energji pa faturim, arrestohet pronari i një hoteli dhe 4 punonjës...

Policia e Lezhës bën me dije se janë ndalur 4 punonjës të OSHEE-së dhe një pronar hoteli, pasi kanë bashkëpunuar për vjedhje të energjisë...

Foto/ I shkoi keq loja e seksit, vdes 22-vjeçarja

Një 22-vjeçare britanike u gjet e vdekur, pasi loja e seksit i shkoi keq. Anna Florence Reed u gjet e vdekur në banjën e...

Hoteli përfshihet nga flakët, shënohen 17 viktima dhe 4 të plagosur

17 persona kanë mbetur të vdekur dhe 4 të plagosur nga një zjarr që ka përfshirën një hotel në New Dehli. Zjarri në hotelin “Arpit...

Përfshihet nga flakët, hoteli në Sarandë

Njëri kat i një hoteli në Sarandë, është përfshirë nga flakët  mëngjesin e sotëm. Ngjarja ka ndodhur orët e para të mëngjesit, në lagjen...

Foto/ Ky është hoteli më i veçantë në botë

Kush s'do të donte të flinte një natë në natyrë! Islanda këtë gjë tashmë e ka bërë realitet. Ajo ka ndërtuar  ‘5 milionë Star...

Foto/ Nga fermë, në hotelin më të bukur të fshatit

Turizmi mbetet një burim i rëndësishëm të ardhurash, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në botë. Teksa po shfrytëzojnë çdo gjë, po sjellin edhe...

Ky është hoteli më i bukur në botë, “Nihi Sumba” një...

Nihi Sumba Island, i cili ndodhet në ishullin Sumba, 400 kilometra në lindje të Balit (Indonezi) është votuar si hoteli më i bukur në...

Pesë yje horror hotel

Nga Drenusha Zajmi-Hoxha Diçka nuk është në rregull sivjet. Njëfarë atmosfere bajate verore, pa shumë zhurmë e tollovi, ashtu si na e dëshiron zemra jonë e...

Kjo letër e gjetur në një dhomë hoteli, tregon se kjo...

Ndonjëherë është më mirë të mos mendosh se çfarë ka ndodhur në një dhomë hoteli përpara se ti të shkosh. Një klient  ka ndarë...