07:36 - 12 Nentor, 2019

Etiketim: Horoskopi Javor

Horoskopi javor 11-17 nëntor 2019

Dashi Këtë jave do jeni të gatshëm të lëvizni edhe malet që gjërat t’iu ecin sa më mirë. Do i arrini të gjitha objektivat. Fale...

Horoskopi javor 4-10 nëntor 2019

Dashi Këtë javë duhet të tregoheni shumë më të kujdesshëm për shëndetin. Mund të keni probleme nervore dhe probleme me stomakun. Ata që janë në...

Horoskopi javor 28 tetor- 3 nëntor 2019

Dashi Komunikoni, shprehini ndjenjat dhe mendimet dhe gjërat do ju ecin edhe më mirë gjatë kësaj jave. Nëse jeni në një lidhje do kërkoni të...

Horoskopi javor 21- 27 tetor 2019

Dashi Shihni vetëm përpara këtë javë dhe mos merrni mundimin ta ktheni kokën mbrapa. Tregohuni më të ndershëm me të gjithë dhe nuk do keni...

Horoskopi javor 14- 20 tetor 2019

Dashi Kjo do jetë një javë e mrekullueshme. Do jeni praktikë dhe optimistë. Ju të dashuruarit çdo ditë do përjetoni ndjesi të reja dhe do...

Horoskopi javor 7- 13 tetor 2019

Dashi Ka ardhur koha t’u shkoni gjërave deri në fund këtë javë dhe të mos keni aspak frikë. problemet e së shkuarës mundohuni t’i lini...

Horoskopi javor 30 shtator- 6 tetor 2019

Dashi Gjatë kësaj jave do i keni gjithë planetët në krah dhe ata do ju ndihmojnë të realizoni të gjithë objektivat. Çdo dittë do jetë...

Horoskopi javor 23- 29 shtator 2019

Dashi Mos lejoni rutinën t'iu pushtojë këtë jave sidomos ju të dashuruarve sepse do mërziteni, do grindeni me partnerin dhe asgjë e mirë nuk do...

Horoskopi javor 16- 22 shtator 2019

Dashi Marsi dhe Hëna do ju nxitin të tregoheni më të duruar këtë javë dhe t’iu shkoni gjërave deri në fund.  Bëni edhe një bilanc...

Horoskopi javor 9-15 shtator 2019

Dashi Këtë javë duhet të jeni shumë të kujdesshëm dhe të mos hidhni asnjë hap të gabuar. Ju të dashuruarit nuk do kaloni një ditë...

Horoskopi javor 2-8 shtator 2019

Dashi Mundohuni të hiqni dorë nga zakonet e këqija nëse doni të ndiheni më të qetë këtë javë. Për ata që janë në një lidhje...

Horoskopi javor 26 gusht- 1 shtator 2019

Dashi Përqendrohuni tek objektivat tuaja gjatë kësaj jave dhe mos e humbisni shpresën asnjëherë. Jeta juaj në çift nuk do jetë shumë e mirë. Shpeshherë...

Horoskopi javor 19-25 gusht 2019

Dashi Plot energji, me moral të ngritur dhe me ide të mira do jeni këtë javë. Mos u ndalni asnjë çast dhe keni për t’i...

Horoskopi javor 12-18 gusht 2019

Dashi Këtë javë duhet të tregoheni më tolerantë dhe më të kuptueshëm me të gjithë që gjërat t’iu ecin mirë. Nëse jeni në një lidhje...

Horoskopi javor 5- 11 gusht 2019

Dashi Kjo javë do jetë përgjithësisht e këndshme. Komunikimi juaj me të gjithë do jetë i shkëlqyer dhe kjo gjë do ju ndihmojë në planin...