03:51 - 24 Tetor, 2019

Etiketim: homazh

Rudina Hajdari: Figura e babait tim, frymëzimi më i madh i...

Sot, 21 vjet nga vrasja e Azem Hajdarit. Pas homazheve të zhvilluara te Varrezat e Dëshmorëve dhe te memoriali i të atit, Rudina Hajdari,...