07:21 - 22 Janar, 2020

Etiketim: heiko mass

Negociatat/ Ministri gjerman: Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut duhet të vazhdojnë...

Këmbimi i territoreve ose ndryshimi i kufijve nuk ndikojnë për stabilitetin në rajon, thotë ministri i Jashtëm gjerman Heiko Maas në intervistën ekskluzive me...