20:45 - 20 Gusht, 2019

Etiketim: Harry

Foto/ Meghan Markle vjedh gjithë vëmendjen, në premierën e filmit “The...

Dukesha e Sussex dhe princi Harry kanë mbërritur në premierën e 'The Lion King'. Meghan është fotografuar teksa përfarohet me superstaren, Beyonce. Dukesha e Sussex...

Në Ditën e Baballarëve, princi Harry publikon foton e ëmbël me...

Sot është Dita e Baballarëve. Dhe princi Harry e feston për herë të parë këtë ditë të veçantë. Princi Harry e ka uruar këtë ditë...

Meghan dhe Harry postojnë foto të princeshë Dianës, për një arsye...

Duka dhe dukesha e Sussex, kanë ndarë një foto të paharrueshme të princeshë Dianës, në Instagram. Në nder të muajit të krenarisë, Harry dhe...

Mesa duket zënkat mes princit Uilliam dhe Harry morën fund

Kur vjen puna te sherret në familje, nuk ka lidhje nëse je apo jo mbretëror. Mbretërorët britanikë nuk mbeten pas për zënka. Fillimisht u...

Foto/ Meghan Markle zhduket, ky event bën bashkë Kate Middleton dhe...

Duka i Sussex dhe Dukesha e Kembrixhit, mbërritën në Westminster Abbey për angazhimin e radhës. Ndërsa të gjithë mezi po presim lajmin e madh...

Princi Louis feston 1-vjetorin e lindjes, ja urimi i Meghan dhe...

Fëmija e i vogël i familjes mbretërore britanike, princi Louis, feston sot 1-vjetorin e lindjes. Urime të shumta ka marrë princi Louis nga prindërit...

Foto/ Princi Harry dhe Meghan Markle zhvendosen në shtëpinë e re

Princi Harry dhe Meghan Markle janë zhvendosur përfundimisht në shtëpinë e tyre të re në Windsor, Cottage Frogmore, shkruan HELLO! Vetëm pak ditë para se,...

Princ Harry merr lajmin e hidhur, humbet një njeri të shtrenjtë

Princ Harry ka marrë një lajm të hidhur, fansja e tij më e madhe Daphne Dunne, ka ndërruar jetë. Daphne, një veterane e Luftës së...

Foto/ Princi Harry dhe Meghan dalje surprizë, për nder të 50...

Duka dhe Dukesha e Sussex kanë vizituar këtë të martë Ambasadën e Zelandës së Re, në Londër. Kjo vizitë është për nder të 50...

Uilliam apo Harry? Ja kush do të ishte mbreti më i...

Princesha e Popullit, Lady Diana mendonte se, princi Harry do të bëheshe një mbret i mirë. Biografia mbretërore, Angela Levin, tregon sesi princesha Diana...

Dëshira e ëmbël e princit Harry dhe Meghanit për foshnjën e...

Pranvera do dhe pak dhe vjen. Por përveç të ngrohtit, e dini çdo të thotë tjetër? Jua themi ne! Çifti më i dashur mbretëror, Meghan...

Shakaja pa kripë e princit Harry për shtatzëninë e Meghanit!

Princi Harry bëri një shaka të sikletshme rreth gruas së tij shtatzënë Meghan Markles, gjatë turit tyre mbretëror të Marokut. Në ditën e dytë...

Foto/ Princi Harry dhe Meghan, më të dashuruar se kurrë në...

Duka dhe Dukesha e Sussex pas mbërritjes në Marok kanë realizuar angazhimin e tyre të parë. Meghani dhe princi Harry vizituan të dielën qytetin...

Meghan dhe Harry vizitë në Marok, qeveria britanike paralajmëron sulm terrorist

Princi Harry dhe Meghan Markle do të udhëtojnë për në Marok, të shtunën. Ndërkohë, mësohet se, Maroku është nën vigjilencë, pasi qeveria e Mbretërisë...

Princi Uilliam dhe Harry, gati për të ndarë familjen mbretërore

Duka dhe Dukesha e Kembrixhit kanë vendosur të ndajnë familjen e tyre brenda pak javësh, para ardhjes në jetë të fëmijës së Harry-t dhe...