20:08 - 26 Janar, 2020

Etiketim: hap zemren

Rozana Radi hap zemrën, flet për njerëzit që e kanë lënduar

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur Rozana Radi, ka hapur zemrën dhe ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj në Instagram, aspekte private të...

Video/ Princi William hap zemrën, flet për vdekjen e princeshë Dianës

Princi William ka hapur zemrën e tij dhe ka folur për mënyrën sesi është ndjerë, kur nëna e tij, princeshë Diana, është ndarë nga...