09:49 - 13 Dhjetor, 2019

Etiketim: Gucci

Kate Middleton, e mrekullueshme me fustanin e markës Gucci

Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton ishte mbrëmjen e djeshme në mbrëmjen gala te Muzeu V&A. Ajo ishte e ftuara e nderit dhe si e...

Tashmë Gucci vesh edhe shtëpitë tuaja!

Jeni të fiksuar pas markës Gucci? Tani do ta keni prezente jo vetëm në veshjet tuaja, por edhe në dekorin e ambienteve të shtëpisë....

Mbëmja e maturës më luksoze që keni parë. Nga udhëtimet me...

Është nata më e rëndësishme e jetës së çdo adoleshenti, dhe një mënyrë për t’i bërë përshtypje të gjithë miqve, në Instagram, Facebook apo...

Shfaqja Gucci, kaq ekstravagante nuk është parë ndonjëherë

Stilisti i shtëpisë së famshme të modës Gucci, Alessandro Michele, ishte shumë i sinqertë kur kërkonte Partenonin në Athinë për shfaqjen e tij, Gucci...