09:25 - 28 Janar, 2020

Etiketim: grabitje

Grabitet kambisti në Durrës, i marrin 1.5 milionë lekë

Një grabitje ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Durrësit. Mësohet se një kambist është dhunuar dhe grabitur në plazhin e Durrësit, në vendi...

Video/ Si u grabit institucioni financiar në Komunën e Parisit!

Policia e Shtetit ka publikuar pamjet e grabitjes së një filiali të një institucioni financiar në Komunën e Parisit në Tiranë. Policia njofton se në bazë...

Video/ Ja shuma e vjedhur tek Komuna e Parisit!

Është grabitur mbrëmjen e sotme një zyrë e një institucioni financiar, në Komunën e Parisit. Mësohet se një person ende i paidentifikuar dhe i pa...

Inskenoi një grabitje, arrestohet 44-vjeçari në Berat

Policia e Beratit ka vënë në pranga një 44-vjeçar, i cili ka inskenuar një grabitje në kompaninë e xhamave ku punonte. Mësohet se i...

Durrës/ Dy persona u hyjnë në shtëpi studentëve, i kërcënojnë me...

Dy persona kanë hyrë në banesën e tre studentëve në Durrës dhe nën kërcënimin e thikës u kanë vjedhur atyre 800 euro. Policia njofton...

Grabitet gjatë natës kisha e Shën Thanasit, në Korçë

Një ngjarje e paprecedente ka ndodhur në Korçë. Mësohet se disa persona kanë hyrë në kishën e Shën Thanasit dhe kanë vjedhur 4 arkat...

Grabitja e postës në Krujë, arrestohet roja

  Paraditen e së hënës, në Krujë është vjedhur kasaforta e Postës Shqiptare, ku janë marrë një sasi lekësh, dhe një sasi parash valutë e...

Elbasan/ Grabitet banesa e biznesmenit. Ja sa para iu vodhën!

Mbrëmjen e sotme, në Elbasan, ka ndodhur një grabitje. Pre e grabitjes ka rënë shtëpia e biznesmenit Lutfi Bici, në lagjen Skënderbej. Mësohet së...

Grabitet me armë zyra postare në Fushë-Bulqizë

Persona të paidentifikuar kanë grabitur zyrën postare në Fushë-Bulqizë. Nën kërcënimin me armë ata kanë marrë paratë dhe janë larguar. Ende nuk dihet shuma...

I moshuari në Korçë rrëfen tmerrin: Grabitësit na goditën, ishin të...

Foni Rapo së bashku me bashkëshorten e tij të moshuar, janë grabitur një natë më parë në Korçë, nën kërcenimin e armëve. Rapo ka treguar...

Çifti i moshuar përjeton tmerr në Korçë nga grabitësit

  Një çift i të moshuarish në Korçë ka përjetuar një natë tmerri, mbrëmjen e kaluar. Policia, ka njoftuar se dy persona ende të pa identifikuar...

Rrëmbehet 13 vjeçarja mes Tiranës

  Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë. Mësohet se një person ende i paidentifikuar, ka rrëmbyer një 13-vjeçare dhe ka ikur...

Koncesionet e rrugëve/Basha: Do mbajmë shënim emrat kush voton pro

Në një deklaratë për mediat, ndërkohë që në parlament zhvillohet seanca plenare, kreu demokrat Lulzim Basha,  tha se Kuvend sot po finalizohet grabitja më...

Pushohet çështja, Krimet e Rënda konfirmojnë zyrtarisht vdekjen e Admir Muratajt

Gjykata e Krimeve të Rënda ka pushuar çështjen për Admir Muratajn, pasi është dorëzuar në prokurori certifikata e vdekjes, akti daktiloskopik dhe këqyrjes së...

Video/ 16-vjeçari shqiptar plagoset gjatë vjedhjes, shokët e lënë dhe ikin

Në 26 prill në periferi të Romës një shqiptar, një italian, një rumun dhe një serb shkuan për të vjedhur një vilë, por jo...