05:48 - 20 Tetor, 2019

Etiketim: golden globe

Video/ Marina Vjollca, në Golden Globe

Edhe moderatorja, Marina Vjollca duket se ka marrë pjesë në ndarjen e çmimeve, Golden Globe. Këtë fakt na e ka bërë të ditur vetë...

Ja çiftet më tërheqës në mbrëmjen e çmimeve ‘Golden Globe 2019’!

Në mbrëmjen e Golden Glob, që u mbajt mbrëmjen e djeshme në Los Anxhelos, morën pjesë dhe shumë çifte të njohur në botën e...

Sandra Oh mahnit në Golden Globe,  tre fustane në një mbrëmje!

Aktorja e njohur Sandra Oh nuk është një e huaj në skenën e Golden Globe. Ajo ka fituar çmime të ndryshme, për rolet e...

Video/ Lady Gaga shpërthen në lot në Golden Globe, ja arsyeja!

Këngëtarja amerikane, Lady Gaga  pasi fitoi çmimin “Kënga më e mirë origjinale”, në Golden Globe, të dielën mbrëma ka shpërthyer në lot. Lady thotë...