15:03 - 17 Shkurt, 2020

Etiketim: gjykate speciale

Haradinaj e Krasniqi në Hagë, Rama: Sfidë e papërfunduar kombëtare

Pas Ramush Haradinajt, në Gjykatën Speciale u thirr sot edhe ish-zëdhënësi i UÇK-së, Jakup Krasniqi. Për thirrjen e Haradinajt dhe Krasniqit ka reaguar edhe...

Çfarë fshihet pas dorëheqjes? Ja përgjigjja e Haradinajt!

Ramush Haradinaj ka dhënë dorëheqjen nga posti i kryeministrit. Ndërkohë, kjo dorëheqje ka qenë e papritur për të gjithë. Duke parë rolin e tij...