23:14 - 28 Shkurt, 2020

Etiketim: gjoks

Më trego si lahesh, të të them personalitetin që ke!

Rutinat e hershme të mëngjesit shpeshherë fillojnë me një dush. Sidoqoftë, mënyra sesi  lahemi nuk është e njëjtë. Ne nuk mund ta vëmë re,...

Pse në çdo video e nxjerr gjoksin? Ja si i përgjigjet...

Enca gjithmonë ka qenë një ndër këngëtaret më provokuese në Shqipëri. Ajo nuk lë rast pa ekspozuar gjoksin, qoftë në videoklipe, ashtu edhe në emisione...

Pse meshkujt tërhiqen kaq shumë nga gjoksi i femrave?

Pyetja pse meshkujt janë të tërhequr nga gjoksi i femrave ka marrë shumë përgjigje, por arsyetimi që vjen nga psikologët i jep fund aludimeve...

Foto/ Kim Kardashian shkon e zhveshur në eventin e bukurisë

Kim Kardashian godet sërish me një veshje të vitit '98 nga Thierry Mugler. Kim na shokoi teksa mbante veshur një fustan të zi, me...

Rita Ora ekspozon gjoksin më shumë se ç’duhet!

Rita Ora, njihet për pozat ekstravagante dhe gati të zhveshura. Pak ditë më parë, përmes disa fotove në Instagram, Rita veshur me një këmishë të...

Rita Ora gati sa s’i heq të gjitha

Rita di si të godasë. Së fundmi, këngëtarja shqiptare ka postuar disa foto në Instagramin e saj. Në këto foto Rita i kishte nxjerrë...

Elhaida Dani më provokuese se kurrë, publikon foto nga shtrati

Këngëtarja shqiptare Elhaida Dani pas ndryshimit të ngjyrës së flokëve ka publikuar një foto mjaft provokuese në rrjete sociale. Në foton e publikuar , shihet...

E ngacmon, vajza zhvishet dhe e godet me gjoks

Janë bërë të zakonshme historitë e ngacmimëve dhe aq më shumë të rasteve kur femrat i kthehen meshkujve, për ngacmimin. Një rast i tillë...