22:20 - 15 Nentor, 2019

Etiketim: George

Borxh Sorosit? Meta: Nuk kam përfituar asnjë biletë avioni

Gjatë konferencës për shtyp të mbajtur në Presidencë, kreu i shtetit, Ilir Meta ka sulmuar sërish George Sorosin. Meta u shpreh se, nuk i...

Foto të mbretërorëve britanikë kur ishin 6-vjeç!

Sot mbreti i ardhshëm mbushi 6 vjeç, ndërsa gjithë familja e princit George po shijon pushimet e verës në Mustique. Duka dhe Dukesha e...

Foto/ George Clooney dhe Amal vjedhin gjithë vëmendjen, në eventin e...

Aktori i Hollivudit, George Clooney dhe gruaja e tij, Amal bënë një paraqitje të shkëlqyer në Londër, me rastin e eventit të bamirësisë 'People's...

Fotot më të bukura të princit Louis, George dhe Charlotte, të...

Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton shpeshherë  u bën foto të mrekullueshme 3 fëmijëve të saj të vegjël. Menjëherë pas lindjes së princit Louis, fansat...

Princi George ka një nofkë të adhurueshme, për babin e vet

Princi George nuk i referohet Dukës së Kembrixhit si "baba", apo ‘babi”. Në vend të kësaj, princi i vogël përdor një nofkë tjetër. Ndërkohë...

Princi George regjistrohet në shkollë fillore

Djali më i madh i Williamit dhe Kate, Dukës dhe Dukeshës së Kembrixhit, apo Princi i tretë në radhën për fronin e Mbretërisë së...

Aksidentohet aktori, George Clooney

Ylli hollivudian, George Clooney është aksidentuar ditën e sotme në Sardenjë, pasi motori i tij u përplas me një makinë, tip Mercedez. Aktori 57-vjeçar...

Skllavopronarit tim të vjetër

Në 1864, pas 32 vitesh të gjata shërbimi për skllavopronarin e tij, Jourdon Anderson dhe gruaja e tij, Amanda, u arratisën nga jeta e...

Familja mbretërore në Gjermani, Princi Xhorxh dhe Princesha Charlote vjedhin shfaqjen

Kate Middleton së bashku me Princin William dhe fëmijët, Princin George dhe Princeshën Charlotte kanë vazhduar turin e tyre mbretëror. Ata u larguan nga...