16:55 - 5 Dhjetor, 2019

Etiketim: Genc Prelvukaj

Urimi i ëmbël i Eni Koçit, për ditëlindjen e Gencit

Lidhja e këngëtares Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj ka qenë një nga më të komentuarat këtë vit, në mediat rozë. Sot Genc Prelvukaj ka ditëlindjen...

‘Një jetë është pak me ty’, ja dedikimi i ëmbël i...

Këngëtari Genc Prelvukaj dhe këngëtarja Eni Koçi, nuk kanë bërë shumë kohë që dashurinë e tyre e kanë bërë publike. Ata tashmë po i gëzohen...

Përflitet për lidhje me Eni Koçin, por Genci nuk do të...

Javët e fundit, dy pjesëtarë të industrisë së muzikës shqiptare janë përfolur të jenë në një lidhje. Bëhet fjalë për Eni Koçin, motrën e...

Tani nuk ka më dyshime, Eni Koçi e lidhur me Genc...

Prej disa kohësh në mediat rozë qarkullojnë zërat për një lidhje mes këngëtares Eni Koçi me këngëtarin nga Kosova Genc Prelvukaj. Por tashmë duket...

Zbulohet lidhja e Eni Koҫit me reperin shqiptar

Prej disa muajsh shijojnë historinë e tyre të dashurisë Qëkur Eni Koçi deklaroi publikisht se dikush i kishte rrëmbyer zemrën, të shumtë kanë qenë ata...