22:16 - 15 Nentor, 2019

Etiketim: Game of Thrones

Aktori i Game of Thrones, në qendër rehabilitimi për stresin dhe...

Ylli i Game of Thrones, Kit Harington po merr një trajtim mjekësor në SHBA, pasi thuhet se vuan keq nga stresi, por është i...

Shikoni sa shumë kanë ndryshuar aktorët e “Game of Thrones”, përgjatë...

Seriali “Game of Thrones”, i cili është përfolur shumë kohët e fundit, ka kaluar në 8 sezone transmetimi. Kjo ka bërë që jo vetëm...

Seria e fundit pa kuptim/ Fansat e Game of Thrones bëjnë...

"Dimri" më në fund ka ardhur për Game of Thrones dhe pasi seritë e tij kanë marrë një pritje të ftohtë.  Më shumë se...

Ylli i Game of Thrones: Ja si më bëri fama të...

Ndërsa fama e saj po rritej dita-ditës, aktorja e Game of Thrones, Maisie Williams u ndie në presion me pretendimet se çdo gjë po...

Video/ Publikohet traileri i plotë i sezonit final të Game of...

Është publikuar këtë të martë traileri i sezonit final të filmit me seri, Game of Thrones. Traileri i plotë u publikua nga rrjeti HBO,...

Foto/ Aktorët e serialit më të përfolur në botë, të renditur...

“Game Of Thrones” është shndërruar në një nga serialet më të ndjekur në të gjithë botën. Një serial  që përshkruan ngjarjet e betejave të...