04:37 - 16 Korrik, 2019

Etiketim: fustane

Keni dasmë? Ja disa ide çfarë fustani të vishni!

Ne e dimë se kur keni një dasmë, ju vajza shqetësoheni shumë se çfarë do të vishni. Nëse këtë verë një i afërmi juaj...

Disa modele fustanesh, për një mbrëmje festive!

Fundjava është këtu, dhe sigurisht, një mbrëmje festive do ta keni sonte, ose të dielën mbrëma. Një festë me miqtë, një darkë familjare, apo...

Ja 10 fustanet më të bukura të Fiori Dardhës!

Autorja e emisionit investigativ "Boom", Fiori Dardha është padyshim një nga vajzat më të dashura dhe më të ëmbla të ekranit. Në postimet e saj...

Foto/ Ja fustanet më mahnitëse në Royal Ascot!

Nëse keni ndërmend të shkoni ndonjëherë te Royal Ascot, sigurohuni të shihni veshjet më të mira dhe që i mahnitën të gjithë, këtë vit....

Foto/ Rastet kur zonjat mbretërore kanë kopjuar fustanet e njëra-tjetrës!

Veshjet e zonjave mbretërore vërtet i përkasin një stili të lartë dhe janë shumë të shtrenjta, por nuk janë unike. Sot dritare.net do t’ju...

Ivanka Trump shkëlqen me fustanet me lule, në Holandë!

Ivanka Trump, gjatë vizitës në Holandë, mori vëmendjen e të gjithëve, me fustanet me lule që kishte zgjedhur të vishte. Kur ajo mbërriti në aeroport,...

Foto/ Fustanet më të mrekullueshme, për 3 muajt e verës!

Më në fund vera erdhi. Tani ky sezoni më i bukur jo vetëm për pushimet, por edhe për veshjet, sidomos për vajzat. Mundësitë e zgjedhjeve...

Këto fustane të mrekullueshme, nuk do t’i hiqni gjithë verën!

Çdo natë pasi shtrihen, vajzat mendojnë se çfarë do të veshin ditën tjetër. Kjo ndodh me të gjitha dhe është një dilemë më vete,...

Foto/ Këto janë fustanet ideale për mbrëmjen e maturës!

Zgjedhja e veshjes perfekte për mbrëmjen e maturës, është vendimi më i vështirë që marrim, para se të mbarojmë shkollën e  mesme. Për këtë...

Këto fustane, pasi t’i vishni, nuk do doni t’i hiqni më!

Tani për tani është pak ftohtë, edhe pse jemi në muajin maj. Por, nuk është ide e keqe që ju të filloni të përgatiteni...

Sezoni i fustaneve, ja disa modele që do ju bëjnë të...

Pranvera dhe vera janë stinët e fustaneve. Të gjithë vajzat janë të fiksuara të kenë fustane të ndryshme në gardërobë, për përditë, mbrëmje dhe...

Do shkoni në party këtë fundjavë, ja fustanet që mund të...

Fundjava është për t’u argëtuar, dhe ku më mirë sesa në një festë me miqtë tuaj. Nëse keni planifikuar dhe ju këtë fundjavë të...

Pranvera po vjen, ja disa fustane që duhet t’i keni në...

Tani që po shkojmë drejt stinës së bukur të pranverës, gardëroba juaj duhet të rigjallërohet me veshje të reja. Fustanet janë veshja e preferuar e...

Ja disa modele fustanesh, për mbrëmje festive!

Keni planifikuar të shkoni në ndonjë festë këtë fundjavë? Nëse po, dritare.net ka disa ide se çfarë fustani mund të vishni. 2019 ka ardhur me...

Sandra Oh mahnit në Golden Globe,  tre fustane në një mbrëmje!

Aktorja e njohur Sandra Oh nuk është një e huaj në skenën e Golden Globe. Ajo ka fituar çmime të ndryshme, për rolet e...