03:32 - 7 Dhjetor, 2019

Etiketim: fustan

Foto/ Luana Vjollca na rikthen sërish pranverën, me fustanin me lule

Sonte është puntata e pestë e "Shiko kush luan" dhe moderatorja, Luana Vjollca është shfaqur krejt ndryshe. Megjithëse në çdo puntatë veshjet e saj janë...

Kostum apo fustan? Luana Vjollca guxon me veshjen këtë të shtunë

Sonte është programi i argëtimit “Shiko kush luan”, dhe si çdo të shtunë shfaqet rrëzëllitëse me veshjet e saj. Nga ngjyrat e errëta, tek...

Foto/ Meghan Markle, dy herë me të njëjtin fustan!

Pas një dite shumë të zënë, dukesha e Sussex, Meghan Markle veshi në rezidencën e Komisionerit të Lartë, në Afrikën Jugore, një fustan që...

Të gjithë sytë te fustani i Kim Kardashian, në eventin e...

Wow, nuk e kishim parë ndonjëherë Kim Kardashianin kaq elegante dhe shik. Ylli i Keeping Up With The Kardashians dukej magjepsëse ndërsa kaloi në tapetin...

Chiara Ferragni mahnit në Festivalin e Filmit në Venecia, me fustanin...

Blogerja e njohur italiane, Chiara Ferragni është ngjitur mbrëmjen e djeshme në tapetin e kuq të Festivalin e Filmit në Venecia për dokumentarin e...

Për një event të rëndësishëm, e kuqja është perfekte

Ndonëse këtë vit janë ngjyra të tjera në modë, e kuqja është ajo që kurrë nuk bëhet demode. Këtë e kemi parë të githë,...

Foto/ Demi Rose, e mahnitshme me fustanin e mëndafshtë

Demi Rose vazhdimisht poston foto të bukura dhe provokuese në Instagram. Hijeshia dhe format e saj trupore, e bëjnë modelen të duket fantastike në...

Foto/ Fustani bojë qielli mund t’i rrijë kaq bukur, vetëm Kate...

Një Dukeshë mahnitëse si Kate Middleton nuk mundi ta fshehë sharmin dhe bukurinë, ndërsa ajo dhe burri i saj, princi Uilliam shkuan për të...

Foto/ Mbretëresha Letizia shkëlqen me këmishën dhe fundin bardhë e blu

Mbretëresha e Spanjës, Letizia  na mahniti ndërsa mbërriti në eventin e Akademisë Ushtarake. Letizia tërhoqi gjithë vëmendjen me veshjen e saj. Mbretëresha kishte veshur një...

Pas Alketës, dhe Luana Vjollca futet me fustan në pishinë

Para pak ditësh, Alketa Vejsiu, u tregua pa komplekse duke u futur në pishinë me fustan. "Mos e merrni kaq seriozisht jetën", shkruante në postimin...

Foto/ Kate Middleton gjithë elegancë me fustanin gri

Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton i mahniti të gjithë sot, teksa mbërriti në një seminar fotografik, si shefja e re e Shoqatës Fotografike Mbretërore. Kate...

9 mënyra si të kombinoni fundet e fustanet me atlete

Atlete kurrë më parë nuk kanë qenë kaq në modë. Sot vajzat i veshin me gjithçka, me pantallona serioze apo xhins, me funde e...

E gjitha në të zeza, Nora Istrefi mahnit me pamjen e...

Këngëtarja Nora Istraefi, pasdite e sotme, ka postuar dy foto të sajat, në Instagram. Ajo shfaqej me një fustan të zi, të gjatë, dhe në...

E njohët fustanin e Kate Middleton? Ja 86-vjeçarja që e ka...

Dukesha e Kembrixhit, Kate Middelton, u përshëndet me njerëzit gjatë vizitës së saj në Chelsesa. Ajo u paraqit me dy fustane të mrekullueshëm, por...

Ide si të kombinoni atletet më çdolloj veshje!

Tashmë moda ka ndryshuar shumë. Fustanet dhe kostumet nuk vishen vetëm me taka, por dhe me atlete. Dritare.net ju sjell në galerinë më poshtë, ide...