18:37 - 23 Shkurt, 2020

Etiketim: fundjavë

Do shkoni në party këtë fundjavë? Ja çfarë të vishni!

Fundjava është për t’u argëtuar, dhe ku më mirë sesa në një festë me miqtë tuaj. Nëse keni planifikuar dhe ju këtë fundjavë të...

Nesër dëborë, ja si do të jetë moti në fundjavë!

Edhe pse nga orët e mesnatës deri në orët e mëngjesit të ditës së shtunë reshjet e borës me intensitet të ulët do të...

Keni bërë plane për sot? Ja si do të jetë moti!

Dy ditët e fundjavës në vendin tonë ka mbizotëruar dielli. Edhe sot moti i kthjellët do të jetë në të gjithë territorin, përjashtuar vranësirat...

Keni problemi me gjumin, ja çfarë nuk duhet të bëni kur...

Kur vjen darka, ju ngurroni të shtriheni pasi e dini që nuk do t'ju zërë gjumi dhe do të rrini zgjuar për një kohë...

Foto/ Ja si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!

Të gjithë ata që janë të angazhuar gjatë javës, me zor presin të kalojnë disa orë relaksi në fundjavë. Janë ditët kur të gjithë pas...

Foto/ Ja si e kaluan fundjavën e parë të 2020 vipat...

Kjo fundjavë i gjeti vipat jashtë vendit. Disa zgjodhën të shkojnë për festa në Dubai, të tjerë në Francë dhe të tjerë Itali e...

Fundjava e vipave në foto!

Kjo fundjavë e dytë dhjetori, perosanzhet e njohur vip i gjeti sa në Shqipëri dhe sa jashtë vendit. Disa kanë zgjedhur të qëndrojnë këtu, sepse...

Çfarë është ankthi i fundjavës dhe si ta kapërceni atë!

Nëse e keni pasur edhe ju atë ndjesinë të premten, ku jeni të shqetësuar sesi do ta kaloni fundjavën, ta dini që nuk jeni...

Foto/ Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!

Të gjithë njerëzit që janë të angazhuar gjatë javës, fundjavën e presin me shumë gëzim, për ta shfrytëzuar në maksimum. Janë ditët kur të...

Fundjava e vipave në foto!

Si çdo javë tjetër, edhe kjo fundjavë ka qenë e mbushur plot me aktivitete për vipat. Personazhe të famshëm të ekranit dhe këngëtarët, ditët...

Ja si do të jetë moti në fundjavë!

Vendi sot do të jetë nën ndikimin e motit të kthjellët dhe vranësirave. Temperaturat e ajrit do të pësojnë një rritje të lehtë në...

Fundjava e vipave në foto!

Edhe pse herë me shi e herë me diell, kjo fundjavë ka qenë plot aktivitete për vipat. Personazhet e famshëm të ekranit dhe këngëtarët,...

Foto/ Ja si e kaluan fundjavën, vipat shqiptarë!

Ky tetor plot diell, i ka çuar njerëzit në plazh. Edhe disa vipa shqiptarë kanë përzgjedhur që këtë fundjavë ta kalojnë në plazh. Disa të tjerë...

Ditë vere në vjeshtë. Familja e Alban Dudushit bën plazh në...

Sezoni i plazhit nuk është mbyllur ende në Shqipëri, ndonëse jemi në fund të tetorit. Jo pak i kanë shfrytëzuar temperaturat e larta për...

Foto/ Ja si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!

Edhe pse jemi në gjysmën e dytë të tetorit, në vend ende nuk është mbyllur sezoni i plazhit. Shumë prej vipave e kaluan këtë fundjavë...