11:07 - 20 Nentor, 2019

Etiketim: fund

Nëse e shihni këtë zonjë, lajmëroni të afërmit!

Prej mbrëmjes së djeshme një 76-vjeçare ka humbur në qytetin e Elbasanit. Bale Sala vuan nga skleroza. Në momentin që ka humbur, ajo mbante...

Foto/ Mbretëresha Letizia shkëlqen me këmishën dhe fundin bardhë e blu

Mbretëresha e Spanjës, Letizia  na mahniti ndërsa mbërriti në eventin e Akademisë Ushtarake. Letizia tërhoqi gjithë vëmendjen me veshjen e saj. Mbretëresha kishte veshur një...

9 mënyra si të kombinoni fundet e fustanet me atlete

Atlete kurrë më parë nuk kanë qenë kaq në modë. Sot vajzat i veshin me gjithçka, me pantallona serioze apo xhins, me funde e...

Meghan Makle ndërpret përfundimisht marrëdhëniet me të atin

Ndërsa të gjithë janë të interesuar të dinë nëse Meghan Markle lindi apo jo, ajo përgatitet për amësinë dhe po heq largon nga jeta,...

Modelja shqiptare i jep fund marrëdhënies treshe

Modelja shqiptare, Egla Harxhi, i ka dhënë fund marrëdhënies treshe që kishte me Jarl  Aleksandrede Basseville dhe një vajzë të quajtur Alessia.   Marrëdhënia e...

Si marrin fund historitë e Ema Andreas me të dashurit

Pak javë më parë disa foto të aktores së njohur, Ema Andrea, ndërsa puthej në buzë në mes të ish-Bllokut në Tiranë me piktorin...

Google dhe Facebook u erdhi fundi!

Nga Fareed Zakaria Kur të kthejmë kokën pas në 2017-ën, mund ta shohim si momentin e fundit të besimit të pakushtëzuar tek industria teknologjike. Zbulimet...