21:12 - 18 Shkurt, 2020

Etiketim: frymezim

Foto/ Për Halloween, Kim Kardashian u frymëzua nga filmi i famshëm

Ndërsa shumë zgjedhin të veshin kostume të frikshme për Halloween, disa janë te gjërat e lehta. Fustane princeshash, apo personazhesh të tjera. Ndërkohë, ylli...

Historia frymëzuese e Valentina Ndout, pedagoges shkodrane në Itali

Nga Lorena Fjolla Shqiptarë të mrekullueshëm nëpër botë ka plot. Një prej tyre është edhe Valentina Dardha Ndou. Dritare.net do t’ju njohë sot me historinë...

Meta poston foto me nobelisten e Paqes: Shembull frymëzimi për demokraci

Presidenti i vendit, Ilir Meta ka postuar foto në Facebook me nobelisten e Paqes, Aung San Suu Kyi. Meta shkruan se, Suu Kyi është...

Rihana frymëzohet nga modelja shqiptare. Ja projekti që do të sjellë...

E njohur ndryshe si Bad Girl (vajza e keqe), Rihana, këtë tetor do të sjellë në treg një projekt të ri. Këtë herë nuk...

Historia frymëzuese e Mimit, adoleshentes së pastrehë që studionte nën dritën...

Mimi Beard ngeli pa shtëpi në moshën 16-vjeçare. Kur u zhvendos në një strehë, ajo ishte vajza e vetme dhe më e reja aty....

Këta çifte do ju frymëzojnë për të humbur peshë!

Të humbasësh peshë është një nga problemet më të mëdha të njerëzve, sidomos tani që po shkojmë drejt verës. Mbase juve ju duket e...

Pamje frymëzuese dhe magjike, të natyrës

Kur frymëzimi nuk vjen, shko t’i te frymëzimi. Mjafton të dalësh në natyre dhe sytë të shikojnë pamje nga më të rrallat të cilat...

Foto/ 22 njerëzit që transformuan trupin dhe jetën me ushtrime

Kur vendos të dobësohesh, humbja e peshës nis kur djeg më shumë kalori sesa konsumon. Tingëllon lehtë, apo jo? Epo nuk është. Transformimi i trupit...