16:52 - 5 Dhjetor, 2019

Etiketim: foto e embel

Miriam Cani poston foton e ëmbël, me barkun e rrubullakosur

Këngëtarja Miriam Cani dhe për pak kohë do të bëhet sërish nënë. Pas Amelisë, Miriami do të sjellë në jetë në djalë. Ajo është shumë...

Ilva Tare uron natën e mirë, me foton e ëmbël të...

Sonte është e diel, ditë e dedikuar tërësisht për familjen dhe fëmijët. Fundjava e tillë është dhe për gazetaren e njohur Ilva Tare, e...

Robert Berisha poston foton  e ëmbël me vajzën e tij, Renee!

Këngëtari Robert Berisha, njëherësh dhe bashkëshorti i Nora Istrefit, këtë të diel ka postuar një foto të ëmbël në Instagram. Ai shfaqet me vajzën e...

Kjo foto e ëmbël e Elita Rudit shtatzënë, do ju zbukurojë...

Tani që u bë publike, se Elita Rudi dhe Gjiko do bëhen prindër, moderatorja nuk ngurron të postoj shpesh herë foto me barkun e...