14:02 - 20 Gusht, 2019

Etiketim: fond

Shkarkohet drejtori i KESH, ja kush e zëvendëson!

Vazhdon furtuna nga Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë. Burime për News24 e “BalkanWeb” bënë me dije se është shkarkuar drejtori i KESH Agron Hetoja....

Çdo shpifje, në Gjykatë!/ Rama: Ja ku do të shkojnë lekët...

Kryeministri i vendit, Edi Rama, përmes një postimi në Facebook, ka sjellë një propozim të ri, për mbledhjen e zgjeruar të Grupit Parlamentar dhe...

Zjarret në Greqi, qeveria shqiptare jep 100 mijë euro ndihmë

  Zjarret e rënda në Greqi, kanë shkaktuar dhjetëra viktima dhe qindra të plagosur deri më tani. Në lidhje me këtë situatë tragjike në shtetin fqinj...

Vlahutin: Niveli i të ardhurave të bashkive në Shqipëri, më i...

Romana Vlahutin, ambasadorja BE-së në vendin tonë, i ka bërë apel të gjitha bashkive, të arrijnë të mbledhin më shumë të ardhura nga taksat...

Ja sa lekë do të shpenzojë qeveria në 2018 për rikonstruktim...

1 miliard lekë janë parashikuar në buxhetin e vitit 2018 për për rikonstruksionin e godinave të ministrive, blerje makinash dhe pajisje për zyra. Kryeministria ka...