09:25 - 23 Maj, 2019

Etiketim: flake

Durrës, 27-vjeçares i merr flakë makina në ecje

Një makinë, gjatë ecjes në rrugë, është përfshirë nga flakët. Ngjarja ndodhi në lagjen nr.4 në Durrës, dhe në automjet ndodheshin dy femra, ku...

Foto/ Protestuesit i vënë flakën Kryesisë së Kuvendit, Basha vijon fjalimin

Ndërkohë që kreu i PD, Lulzim Basha ka qenë duke mbajtur fjalimin e tij, disa nga protestuesit kanë hedhur bomba molotov drejt godinës së...

Rita Ora: Ja pse u pendova për veshjen time në Met...

Ylli i Popit Rita Ora ishte e pranishme në mbrëmjen e madhe të Met Gala 2019. Ajo kishte veshur një fustan të argjendtë dhe...

Video e shpërthimit/ Sarandë, mjeti përfshihet nga flakët në ecje e...

Në rrugën e pestë në qytetin bregdetar të Sarandës një makinë ka shpërthyer në flakë në ecje e sipër, ndërkohë drejtuesja e saj, L....

Hoteli përfshihet nga flakët, shënohen 17 viktima dhe 4 të plagosur

17 persona kanë mbetur të vdekur dhe 4 të plagosur nga një zjarr që ka përfshirën një hotel në New Dehli. Zjarri në hotelin “Arpit...

Digjet banesa, humb jetën e moshuara në Shkodër

Një e moshuar ka humbur jetën në Shkodër, pasi banesa e saj u përfshi nga flakët. Mësohet se, viktima 85-vjeçare kishte lënë kondicionerin hapur,...

Live/ Tensione në protestë, studenti kërkon t’u vërë flakën flamujve të...

Një student në protestën para Ministrisë së Arsimit, ka tentuar t’i vërë flakën flamujve të partive më të fuqishme në vend, të PD-së, LSI-së...

Greqi/ Merr flakë kamioni, digjen të gjallë 11 refugjatë

Në Greqi, është shënuar një ngjarje e rëndë. Një kamion është përfshirë nga flakët, pasi është përplasur me një mjet, dhe si pasojë janë...

Një tjetër zjarr përfshin Fierin, 30 forca zjarrfikëse për të shuar...

Në fshatin Vajkan, kodrat me ulishta janë përfshirë nga flakë të mëdha zjarri. Zjarri është vërejtur nga banorët e zonës, këtë të shtunë, të cilët...

I vuri aksidentalisht flakën dhomës, humb jetën 57-vjeçari në Gramsh

Si pasojë e asfiksimit nga tymi, një 57-vjeçar nga Gramshi ka humbur jetën pasditen e sotme. Nga policia mësohet se, bëhet fjalë për shtetasin,...

I vihet flaka një BMW në Vlorë, policia jep detajet

Pasditen e sotme, në qytetin e Vlorës, i është vënë flaka një makinë tip “BMW”, në pronësi të një 27-vjeçari. Policia e Vlorës bën...

Dita e Ujit të Bekuar, Katedralja e Korçës përfshihet nga flakët

Mesditën e sotme është përfshirë nga flakët katedralja e Korçës. Kisha ortodokse prej disa minutash është përfshirë nga flakjët e zjarrit, ndërsa pritet të mbërrijnë...

Makina shpërthen në flakë gjatë ecjes në autostradën Tiranë-Durrës

Një makinë ka shpërthyer në flakë në autostradën Tiranë-Durrës. Sipas informacioneve paraprake nga policia, ka qenë një shkëndijë elektrike ne kondicioner që ka shkaktuar...

Merr flakë në Milot autobusi nga Prizreni, i mbushur me pasagjerë

Një autobus që ishte duke transportuar pasagjerë është përfshirë nga flakët. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e Milotit, tek rreth rrotullimi kur futesh...

Heronjtë që po luftojnë me zjarrin. Rrezikojnë jetën, për të shuar...

Flakë që përhapen me shpejtësi dhe njerëz që luftojnë me gjithësej munden. Kështu, situatën e pazakontë me zjarret që kanë përfshirë vendin, po e...