10:34 - 18 Nentor, 2019

Etiketim: fituese

Maratona e Tiranës/ Luiza Gega shpallet fituese në garën e femrave...

Edicioni i tretë i Maratonës së Tiranës përfundoi, dhe para pak minutash u shpallën fituesit në sheshin Nënë Tereza. Në maratonë morën pjesë rreth 2500...

10 arsye pse aleanca PD-LSI nuk mund të jetë fituese!

Nga Zamira Çavo Nën presion interesash ose jo, aleanca PD-LSi nuk mund të jetë aleancë që do të funksionojë. Nuk bëj aspak Kasandrën, por me një...