04:32 - 19 Nentor, 2019

Etiketim: Fiori Dardha

Fiori Dardha ka 3 arsye të forta pse nuk jep më...

Prej kohësh gazetarja, Fiori Dardha nuk ka dalë më nëpër televizionet e tjera, për të dhënë intervista. Por paska arsye të forta dhe të...

Fiori Dardha publikon foton me barkun e rrumbullakosur dhe ka një...

Në Ditën Botërore të Grave Shtatzëna, gazetarja Fiori Dardha ka ndarë me ndjekësit në Instagram një foto, me barkun e rrumbullakosur, në kohën kur...

Vajza! Këto këshilla të Fiori Dardhës mbajini mend mirë!

Tema e radhës te "Ask a question" e gazetares Fiori Dardha ishte: "Ai/ajo më la për atë... Çfarë ka ndodhur më pas? Ndërkohë dhjetëra mesazhe...

Dy burra në aksion dhe 200 shkrepje, Fiori Dardha tregon se...

Moderatoja Fori Dardha, ka postuar një foto në Instagram, e cila mund të quhet “Fotoja e verës”, nëse merr parasysh çfarë mundi është bërë...

Ja 10 fustanet më të bukura të Fiori Dardhës!

Autorja e emisionit investigativ "Boom", Fiori Dardha është padyshim një nga vajzat më të dashura dhe më të ëmbla të ekranit. Në postimet e saj...

Një këshillë nga Fiori Dardha, për muajin korrik!

Sot jemi futur në muajin e nxehtë të korrikut. Muaj i ri, javë e re dhe ditë e re, për ta nisur mbarë dhe...

Rozana Radi: E drejtoj emisionin më Fjorin, pasi kam kimi me...

Fiori Dardha dhe Rozana Radi prej kohësh drejtojnë bashkë një emision investigativ. Rozana Radi e pyetur në “Instagram”, në lidhje me marrëdhënien me Fiorin ka...

Alketa Vejsiu i kërkon të rikthehet në DWM, ja përgjigja e...

Para pak javësh moderatorja Fiori Dardha ka braktisur spektaklin “Dance With Me”, pas një sherri që kaloi në ofendime mes saj dhe anëtarit të...

Ja kush e zëvendëson Fiori Dardhën në DWM!

Javën e kaluar spektakli “Dance With Me” është mbyllur me largimin Fiori Dardhës, pasi kjo e fundit u përplas ashpër me Robert Aliajn. Në puntatën...

Gruaja e Robert Aliajt i përgjigjet Fiorit: Deshe të mbroje femrat,...

Bashkëshortja e artistit Robert Aliaj, prej vitesh jeton në Bruksel me familjen e saj. Ajo është gruaja që e fut në shinat e përditshmërisë një burrë...

Pas sherrit me Fiori Dardhën, reagon për herë të parë Robert...

Pas sherrit mes Fiori Dardhës dhe Robert Aliajt në spektaklin "Dance with Me", moderatorja vendosi të largohet nga produksioni, duke mos pranuar komentin e...

Fiori Dardha largohet përfundimisht nga DWM

Puntata e mbrëmshme e spektaklit “Dance With Me” në “Tv Klan” është shoqëruar me debate të ashpra mes Fiori Dardhës dhe Robert Aliaj. Pas debatit...

Fiori- Roberti dhe kultura e banalitetit për ca klikime

Nga Armando Meta “Lufta” për ca klikime më shumë apo për rritjen e audiencës nuk po njeh më asnjë kufi etik. Shembullin më të qartë...

Momenti që nuk u pa mbrëmë te “Dance With Me”, Valbona...

(Video) Momenti që nuk e patë/ Valbona i kthehet keq Fiorit: Mos bëj debat me mua, stop! Sherri që u përfshinë anëtarët e jurisë dhe...

Foto e Video të sherrit në ‘Dance With Me” mbrëmjen e...

Gazetarja Fiori Dardha dhe Robert Aliaj kanë debatuar shumë ashpër me njëri-tjetrin, në mbrëmjen e kaluar te “Dance With Me” në televizionin Klan. Debati nisi për...