23:25 - 20 Maj, 2019

Etiketim: feston ditelindjen

Kate Midelton, sot ka ditëlindjen. Ja sa vjeçe mbush!

Për familjen mbretërore java e dytë e janarit është një festë. Princesha Charlotte dje pati ditën e parë të kopështit. Ndërkohë sot, në 9...

Samir Mane 50 vjeç, ja me kë po e feston!

Samir Mane është një prej emrave më me influencë në Shqipëri. Prej vitesh, ai është biznesmeni më i pasur në vend. Dhe së bashku...

Aktorja e madhe Tinka Kurti feston sot ditëlindjen

Përvjetorin e 85-të Tinka Kurti e feston në Shkodrën e saj të dashur. Drejtorja e Teatrit “Migjeni” Rita Gjeka e ka ideuar bukur festën,...

Erion Veliaj, sot ka ditëlindjen. Ja sa vjeç mbush!

Lali Eri siç e quajnë të gjithë tashmë, këtë të dielë ka ditëlindjen. Ai mbush 38 vjeç, moshë që e gjen në kulm të...

Lori Hoxha feston ditëlindjen, ja atmosfera dhe të ftuarit VIP!

Fashionistja Lori Hoxha, i ka nisur festimet për ditëlindje që në orën 00:00, kur data ka shënuar 19 tetor. Zakonisht Lori organizon festa të mëdha për ditëlindjen...

Angela Martini feston ditëlindjen, ja me çfarë e zgjon miliarderi!

Modelja seksi Angela Martini feston ditëlindjen e saj të 31 dhe surprizat për të nuk kanë fund. Angela është zgjuar me dhomën e zbukuruar e...