16:56 - 5 Dhjetor, 2019

Etiketim: fëmija

U rrëzua në kazanin e rakisë/ Ja gjendja shëndetësore e fëmijës!

Një ngjarje e rëndë ndodhi mbrëmë në Skrapar. Një fëmijë 1-vjeç e gjysmë, ka rrëshqitur dhe ka rënë në kazanin e rakisë. Mjekët e...

Tmerr në Shkodër, 2-vjeçari ndërron jetë pasi ra nga kati i...

Qyteti i Shkodrës është tronditur nga një ngjarje e rëndë që ka ndodhur mesditën e sotme kur një fëmijë vetëm 2 vjeç ka rënë...

Sipas shenjave astrologjike, këta janë fëmijët më rrëmujaxhinj

Këtyre fëmijëve nuk ju mungon asnjëherë energjia dhe sjellin shpesh rrëmujë nëpër shtëpi. Akrepi. Fëmijët e kësaj shenje janë të mbushur me energji dhe nuk...

Ja kur do e sillni në jetë fëmijën e parë sipas...

Shenja juaj e zodiakut mund të tregojë shumë për personalitetin tuaj, por mesa duket ajo mund te përcaktojë edhe moshën se kur do bëheni...

Tragjedi në Shkodër, gjendet 5 vjeçari i mbytur në lumin Kir

Një ngjarje e dhimbshme ka ndodhur sërish sot në Shkodër. Një fëmijë 5-vjeçar është mbytur në ujërat e lumit Kir. Trupi i tij është gjetur...

Tragjedi në Mat, gjendet në pusin me ujë 4 vjeçari

Një ngjarje e rëndë është shënuar në fshatin Plan i Bardhë në Klos. Një fëmijë vetëm 4 vjeç ka humbur jetën në oborrin e...

Djalë apo vajzë? Ja gjinia e fëmijës së Amit dhe Ermalit!

Para pak javësh Ermal Mamaqi ka lajmëruar se bashkëshortja e tij Ami është në pritje të fëmijës së tyre të dytë. Sigurisht kurioziteti i publikut...

Rrëzohet në çerdhe, fëmija në gjendje të rëndë niset drejt Tiranës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një çerdhe në Bulqizë. Një fëmijë 2 vjeçar është rrëzuar dhe ndodhet në gjendje të rëndë. Ai...

Pasi i vdes djali, ky baba shkruan 10 porosi për të...

Thonë se dashuria e vërtetë njihet atëherë kur sheh për herë të parë fëmijën e porsalindur, pikërisht atëherë thua me bindje se nuk do...

Elisa Spiropali prezanton vajzën dhe bashkëshortin e saj

Kandidatja e PS-së në rrethin e Korҫës, Elisa Spiropali, është një emër i njohur në strukturat e forcës së majtë dhe një prej zërave...

Më pak bebe? Sa frikë

Nga Gëzim Hoxha Para dy ditësh gazeta “Koha Jonë” shkruante se një në tre gra shtatzëna abortojnë. Po, abortojnë. E besoj dhe është për të...

Vjershat e mësuara përmendësh dëmtojnë fëmijën tuaj, zbuloni arsyen!

Çdo prind ka një kënaqësi të madhe kur dëgjon sesi fëmija i tij mëson të recitojë një vjershë përmendësh. Por kini kujdes pasi të...