16:22 - 23 Janar, 2020

Etiketim: fejese

Fejohet shefi i famshëm i Veggies

Të gjithë e njohim Xhemën, shefin e famshëm të Veggies. Sot, përmes një postimi në Instagram, na ka dhënë një lajm të bukur. Shefin...

Dalin fotot/ Fejohet princesha Beatris, me milionerin Eduardo Mapelli Mozi

Princesha Beatris është fejuar me manjatin e pronave, Edoardo Mapelli Mozzi, ka njoftuar sot Pallati i Bakingamit. "Jemi jashtëzakonisht të lumtur që po ndajmë me...

Pas 5 vjetësh bashkë, fejohet Jacinda Ardern me partnerin e saj

Kryeministrja  e Zelandës së Re, Jacinda Ardern, është fejuar me partnerin e saj, Clarke Gayford, informon dritare.net Mësohet se çifti janë fejuar fundjavën e Pashëve,...

Shtohen dyshimet e fejesës, Kylie Jenner tregon unazën me diamant

Kohët e fundit po flitet rreth një fejese të mundshme mes Kylie Jenner dhe të dashurit të saj Travis Scott. Edhe pse ka shumë thashetheme,...

Foto/ Fejohet këngëtarja e njohur shqiptare

Kohët e fundit, këngëtarja e njohur Morena Taraku na ka lënë të kuptojmë që ishte në një lidhje kur ajo u kërkonte fansave të...

Shkëlzeni fejohet me Arminën, ja si janë veshur ish-kryeministri dhe zonja...

Çifti më i njohur dhe më i komentuar i showbizz-it shqiptar, Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha, do të kurorëzojnë ditën e sotme në fejesë...

Fejohen Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha

Burime të sigurta konfirmojnë për Anabel lajmin e bërë publik ditën e djeshme nga Gazeta Express: Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha fejohen ditën e...

Unaza e princeshë Eugenias është aq e rrallë, saqë asnjë nuse...

Kur princeshë Eugenia u fejua me Jack Brooksbank, të gjithë sytë ishin te unaza e saj unike, edhe pse kuptimi nuk e dinin. Në...

Së shpejti një tjetër dasmë në familjen mbretërore

Së shpejti do të ketë një tjetër dasmë në familjen mbretërore, sepse Gabriella Winsdor dhe Thomas Kingston janë fejuar. Lajmin e ka shpallur Pallati Bukckinghum,...

E fejuara e Justin Bieber ka një përgjigje për të gjithë...

Fejesa me Justin Bieber, e modeles Hailey Baldwin ka ngjallur reagime negative për shumë njerëz e fansa të çiftit. Ndërkohë, së fundmi, Hailey ka folur...

Të gjithë prisnim fejesën, ja arsyet e ndarjes së Seldi Qalliut...

Nuk është bërë ende një vit nga ceremonia e zhurmshme e fejesës në Zvicër e Seldi Qalliut me Mimoza Shkodrën. Këngëtarët, të cilët në...

Lori Hoxha fejohet? Ja fotoja dyshuese!

Trashëgimtarja e Topit, Lori Hoxha, siç duket ka përgatitur një surprizë për ne. Mos vallë Lori u fejua, dhe ne nuk dimë asgjë? Prej vitesh,...

Hailey dhe Justin shtyjnë dasmën për vitin tjetër, ja pse!

Edhe pse mendohej se do kishim një dasmë të çiftit më të përfolur Hailey Baldwin dhe Justin Bieber, ajo nuk do bëhet. Sipas TMZ, çifti...

Pasi fejohet, Ellie Goulding, tregon unazën mahnitëse me diamant

Para disa ditësh Ellie Goulding u fejua me të dashurin e saj Caspar Jopling. Menjëherë pas fejesës ata nuk kanë nguruar të ndajnë me...

8 gjëra që djemtë i kërkojnë nga një vajzë, para martese

Një burrë para se t’i ulet në gjunjë një femre dhe t’i propozojë, kërkon shumë cilësi te ajo. Dritare.net ju sjell disa nga gjërat...