21:38 - 11 Nentor, 2019

Etiketim: fansat

Fansat kryqëzojnë Jonida Maliqin, e detyrojnë të fshijë foton me majmunët...

Jondia Maliqi, ditën e djeshme ka postuar një foto nga Maroku me dy majmunë që ishin të lidhur me zinxhirë. Ndjekësit e saj, sidomos ata...

Mbishkrim te fustani i nusërisë/ Fansat  kritikojnë Hailey Bieber

Fansat e çiftit më të ri të showbizit botëror, Justin dhe Hailey Bieber, janë ndarë në dy grupe, për shkak të një fotoje që...

Fansat janë arsyeja pse Rozana Radi nuk merr më pjesë në...

Prej kohësh Rozana Radi, nuk është parë më të performojë në koncerte. Kemi menduar se arsyeja ka qenë angazhimi i saj në medie, por...

Lë djalin vetëm dhe shkon të mbështesë Serena Williams, Meghan Markle...

Udhëtimi i fundit i dukeshës Meghan Markle, në Amerikë, për të mbështetur mikeshën e saj Serena Williams në finalen e US Open, ka mërzitur...

Fansat vërejnë disa detaje dhe zbulojnë gjininë e foshnjës së Meghan

Baby shower-i i Meghan Markle na solli disa pamje të mrekullueshme sesi do të jetë jeta e saj, ku ajo të bëhet nënë. Fansat e...

Ariana Grande rikthehet në Manchester, surprizon fansat në spital

Ariana Grande rikthehet në Manchester, në qytetin britanik ku para disa ditësh, koncerti i saj përfundoi në një tragjedi të vërtetë, pas një shpërthimi...