22:50 - 17 Gusht, 2019

Etiketim: fabrike

Video/ Rama: Si e arriti suksesin fabrika e përpunimit të hudhrës,...

Kryeministri i vendit, Edi Rama u ka uruar shqiptarëve një javë të mbarë me një video nga fabrika përpunuese e hudhrës në Kavajë. Kjo...

Ndotnin ajrin me furrat e gëlqeres, arrestohen 9 persona, në Krujë

9 persona janë arrestuar mëngjesin e së dielës, gjatë një aksioni të policisë së Krujës, kundër ndotjes së ajrit. Nga policia mësohet se, gjatë prodhimit...

Çdo shpifje, në Gjykatë!/ Rama: Ja ku do të shkojnë lekët...

Kryeministri i vendit, Edi Rama, përmes një postimi në Facebook, ka sjellë një propozim të ri, për mbledhjen e zgjeruar të Grupit Parlamentar dhe...