18:27 - 12 Dhjetor, 2019

Etiketim: erjona shehu

Çfarë është shkolla e estetikës dhe bukurisë “Beautycare”!

Nga Erjona Shehu-Dermacareklinike “BeautyCare” eshte nje projekt i ri ne fushen e estetikes. Sa me shume Shqiperia orientohet drejt Europes Perendimore, aq me shume behet...

Çfarë është fryrja e buzëve!

Nga Erjona Shehu- Dermacareklinike Fryrja e buzëve apo "lip augmentation" është një procedurë dermokozmetike që ju mundëson buzë më të plota e më të mbushura! Substanca...

Pasdite në TVSH i merr publikun Klanit dhe Topit

Ashtu siç ishte lajmëruar më herët, këtë të hënë startoi emisioni më i ri  i pasdites në Televizionin Publik Shqiptar.  “Pasditja ime” është programi...

Erjona Shehu rikthehet në televizion. Ja ku do e shihni!

Nga Jonida Dama “Pasditja ime” do të jetë emisioni më i ri që me siguri do të pushtojë ekranet shqiptare dhe do të rikthejë publikun...