06:37 - 22 Nentor, 2019

Etiketim: erion isai

Ftesë për në Ersekë

Nga Rudina Xhunga Ishte Erion Isai, kryetari i ri Bashkisë Kolonjë që më ftoi këtë herë të shkoja, nëpërmjet një videoje gjithë dashuri, ku Nikoleta...

Erseka, panairi dhe rrënjët e Artan Lames

Nga Dritan Hila Rruga për në Ersekë ka mbetur ajo që është. Derisa mbarojnë fshatrat e Korçës është rruga e re, dhe më pas vazhdon...

Erion Isai realizon dëshirën e vjetër, së shpejti do të kemi...

Aktori i njohur Erion Isai, tashmë është larguar paksa nga skena, për shkak të angazhimit në postin e ri, si drejtues i  bashkinë e...

Erion Isai publikon punët e Bashkisë, komentuesit mendojnë se tallet!

Humoristi Erion Isai, pas zgjedhjeve të 30 qershorit është kryetar Bashkie në Kolonjë. Isai ka postuat në Instagram një foto teksa tregon punimet që janë...

Erion Isai i thotë lamtumirë televizionit: Mirënjohje për këta 3 personazhe!

Pasi u zgjodh kryebashkiaku i Kolonjës, aktori, Erion Isai i ka thënë sot, lamtumirë televizionit. Përmes një postimi në Instagram, Erion Isai ka publikuar...

Erion Isai: Do e bëjmë Kolonjën, më të bukur se Peleshi...

Kandidati i PS aktori Erion Isai, gjatë një takimi me banorët e Bashkisë së Kolonjës ka premtuar se nga çdo ministër dhe deri të...

Kryeministri Rama: Këto zgjedhje janë të çuditshme

Vijojnë takimet elektorale të kryeministrit Rama në sajë të zgjedhjeve lokale dhe këtë herë kreu i qeverisë ka qenë në Kolonjë ku prezantoi aktorin...

Spiropali me Erion Isain në Selenicë: Besimin njerëzve do ua kthejmë...

Ministrja e Marrëdhënieve me Parlamentin dhe njëherësh zëdhënësja e qeverisë, Elisa Spiropali, sëbashku me kandidatin për Kolonjën Erion Isai, kanë qenë në Selenicë, në...

Ky është aktori i humorit që kandidon për Bashkinë e Kolonjës!

Janë bërë publikë shumica e emrave të kadidatëve të PS-së që do të garojnë për bashki, në zgjedhjet e 30 qershorit. Një nga emrat surprizë...

Pasi braktisën Top Channel, Erioni dhe Besi zbulojnë surprizën në Këngën...

Aktorët e njohur të humorit, Bes Kallaku dhe Erion Isai, bënë bujë të madhe me largimin e tyre nga spektakli i humorit "Portokalli". Mirëpo dy...

Aktori i njohur rrëfen ngjarjen e dhimbshme: Si humbëm fëmijën e...

Aktori i njohur Erion Isai i ftuar në emisionin “Rudina” ka rrëfyer edhe një nga ngjarjet me të dhimbshme të jetës së tij. Isai ka...

Erion Isai tregon detaje për emisionin e ri me Bes Kallakun

Ikja nga “Portokalli” i Erion Isait dhe Bes Kallakut u përfol shumë në media. Por të dy aktorët nuk do t’i mungojnë ekranit, pasi ata...

Erion Isai: Portokallia është e mbyllur për promovim profesional, për shkak...

Edhe pse dyshja e dashur për publikun shqiptar, Bes Kallaku dhe Erion Isai, nuk do të jenë më pjesë e “Portokalli”, ata nuk do...

Gjebrea, goditjen e fundit Top Channel. I merr dy super aktorë

Ikjet e herë pas hershme nga “Top Channel” të personazheve mjaft të njohura dhe të dashura për publikun nuk kanë lënë pa u komentuar...

Aktori i njohur i humorit largohet nga “Portokallia”

Sezoni i ri sjell shumë ndryshime për programet e njohura televizive dhe për personazhet e ekranit. Disa ndërrojnë ekran, e të tjerë largohen prej...