17:19 - 29 Janar, 2020

Etiketim: Eni Koçi

Motrat Koçi pa make up, do të suprizoheni

Motrat e njohura Greta dhe Eni Koçi janë jo vetëm dy nga këngëtaret më të mira shqiptare, por edhe mjaft të bukura. Pavarësisht se...

Eni Koçi zbulon identitetin e mashkullit, ja me kë po puthej...

Gjatë kësaj periudhe këngëtarja Eni Koçi është diskutuar mjaft në media për shkak të klipit të saj të ri dhe gjithashtu për dyshimet e...

Kush e mbulon Eni Koçin me dhurata luksoze?

Këngëtarja Eni Koçi dhe motra e saj e madhe Greta, ndodhen në Amerikë për disa koncerte së bashku. Në mëngjesin amerikan, Eni është zgjuar e...