22:25 - 24 Janar, 2020

Etiketim: Eni Koçi

Urimi i ëmbël i Eni Koçit, për ditëlindjen e Gencit

Lidhja e këngëtares Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj ka qenë një nga më të komentuarat këtë vit, në mediat rozë. Sot Genc Prelvukaj ka ditëlindjen...

‘Një jetë është pak me ty’, ja dedikimi i ëmbël i...

Këngëtari Genc Prelvukaj dhe këngëtarja Eni Koçi, nuk kanë bërë shumë kohë që dashurinë e tyre e kanë bërë publike. Ata tashmë po i gëzohen...

Eni Koçi: Klikimet e këngës së Madonnës dhe Malumës, këtej i...

Madonna dhe Maluma, dy këngëtarë të njohur në botë, këngët e të cilëve janë gjithmonë hit, kanë marrë 3 milionë klikime vetëm për 24...

Komentuesi: Për një vit ndaheni ti dhe Genci! Shihni si i...

Pasi këngëtarja, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj më në fund e konfirmuan se janë në një lidhje me njëri-tjetrin, komente të shumë i janë...

Pasi pranuan lidhjen, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj publikojnë foto bashkë

Para pak ditësh këngëtari kosovar Genc Prelvukaj pranoi se kishte shumë kohë që ishte në një lidhje me këngëtaren shqiptare Eni Koci. Që pasi bënë...

Përflitet për lidhje me Eni Koçin, por Genci nuk do të...

Javët e fundit, dy pjesëtarë të industrisë së muzikës shqiptare janë përfolur të jenë në një lidhje. Bëhet fjalë për Eni Koçin, motrën e...

Eni Koçi sakrificë për dashurinë, zhvendoset në Kosovë

Prej kohësh është shkruar se Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi janë në një lidhje. Aludimet e para filluan nga komentet ngacmuese në Instagram por...

Tani nuk ka më dyshime, Eni Koçi e lidhur me Genc...

Prej disa kohësh në mediat rozë qarkullojnë zërat për një lidhje mes këngëtares Eni Koçi me këngëtarin nga Kosova Genc Prelvukaj. Por tashmë duket...

Fotoja me Ramën u prish punë motrave Koçi, kryqëzohen nga komentuesit

Fotoja me kryeministrin duket se u ka kushtuar shumë motrave Koçi. Ishte vetë kryeministri Rama që postoi në Facebook një foto me të dyja...

Genc Prelvukaj zgjedh urimin më të bukur për Eni Koçin: Gjithnjë...

Ka disa ditë që në media qarkullon lajmi se Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë një ndër çiftet më të reja në shoëbizin shqiptar.Pavarësisht...

Eni Koçi qan live në emision, ja surpriza që e përloti...

5 korriku ka akoma edhe disa orë që këngëtarja Eni Koҫi të festojë me të gjithë njerëzit që mundet 21-vjetorin e lindjes. Qysh në...

U përfol për lidhjen me reperin kosovar, flet Eni Koçi: Jam...

Këngëtarja 21-vjeçare ka qenë sot e ftuar në programin e pasdites për të promovuar këngën e saj më të re "Hold Up", e cila...

Surpriza e bukur që fansi bëri për Eni Koçin, dedikimi për…

“Se të kujtoj, të mendoj, zemër më mungon, të dua pranë edhe një sekond”. Janë këto vargjet e këngës së Eni Koçit në bashkëpunim...

Zbulohet lidhja e Eni Koҫit me reperin shqiptar

Prej disa muajsh shijojnë historinë e tyre të dashurisë Qëkur Eni Koçi deklaroi publikisht se dikush i kishte rrëmbyer zemrën, të shumtë kanë qenë ata...

Eni Koçi ndryshon pamje, ja eksperimenti i saj i fundit!

Eni Koçi padyshim është një nga këngëtaret më simpatike shqiptare. Por mbi të gjitha ajo eksperimenton herë pas here me look-un e saj. Këtë...