18:36 - 15 Tetor, 2019

Etiketim: ene

Disa ide fantastike si t’i sistemoni enët, nëse keni kuzhinë të...

Kuzhinat e vogla nuk na japin shumë mundësi për të sistemuar enët, ashtu siç duam, apo siç duhet. Nuk ka hapësirë, kundrabufeja është e...

Keni kundrabufe të vogël? Disa ide si t’i organizoni enët!

Rrëmuja në kundrabufe është e vetmja gjë që nuk durojnë dot gratë. Por nëse ajo është shumë e vogël, dhe nuk dimë sesi t'i...

Me këto zakone do e keni më të lehtë të gatuani

Enët e kuzhinës gjithmonë na mërzisin, kur prishen, dëmtohen, digjen dhe kryesorja janë të vështira për tu pastruar. Dritare.net  ka gjetur disa truke që do...

9 këshilla gatimi që do ju ndihmojnë me enët

  Gatimi është një dashuri më vete, por hera herës bëhet rutinë, pak e mërzitshme. Prandaj sot dritare.net do t’ju ndihmojë me disa rekomandime të...

Ja ushqimet, që nuk duhet t’i mbani bashkë!

Ne të gjithë kemi maninë, për t’i futur të gjitha frutat, perimet dhe zarzavatet në një enë, pa ditur se ato mund të prishen....