16:41 - 13 Nentor, 2019

Etiketim: Emmy Awards

Foto/ Nga Kim Kardashian, tek Emilia Clarke, ja yjet që magjepsën...

Në eventin e 71-vjetorit të Emmy Awards, shumë vipa shkëlqyen. Kim Kardashian, Emilia Clarke, Nicole Scherzinger, Catherine Zeta-Jones, dukeshin magjepsëse me veshjet e tyre. Të...

Emmy Awards 2018: Gjithë yjet u veshën me të bardha

Është viti i 70 që ndahen çmimet “Emmy”, dhe të hënën mbrëma aktorët shkëlqyen në tapetin e kuq.  Shumë aktorë, mes ngjyrave të shumta...

Emmy Awards 2017/ Si u veshën yjet e kinematografisë në tapetin...

Edicioni i 69-të i ndarjes së çmimeve Emmy Awards 2017, ka sjellë një paradë të vërtetë të yjeve të kinematografisë. Emra të njohur të...