22:24 - 24 Janar, 2020

Etiketim: emina cunmulja

Video/ Emina Çunmulaj i paska prerë flokët me duart e saj

Para disa muajsh, modelja e njohur shqiptare, Emina Çunmulaj, vendosi t’i priste flokët e saj të shkurtra, dhe t’i dhuronte ato për bamirësi. Pas kaq...