22:43 - 29 Janar, 2020

Etiketim: Elvana Gjata

Elvana Gjata ndryshon look, ja si duket me prerjen e re...

Elvana Gjata prej disa kohësh nuk ka preferuar shumë të eksperimentojë me modele të ndryshme flokësh. Por kësaj herë këngëtarja e njohur ka vendosur...

Elvana Gjata milionere si Emina Çunmulaj, ç’fshihet pas festës me 10...

Janë dy nga femrat më të bukura shqiptare që mahnisin të gjithë fansat e tyre kudo ku shfaqen, por duket se tashmë standardi i...

Elvana Gjata zbulon bashkëpunimin e rradhës me Skrillex

Elvana Gjata u larguar nga Shqipëria për një karrierë ndërkombëtare dhe për këtë qëllim, po punon dita ditës. Ajo para pak kohësh surprizoi publikun shqiptar...

Elvana Gjata, poza sensuale pa reçipeta dhe me të pasme bombastike

Pas një periudhe të gjatë në Shtetet e Bashkuara, ku po përpiqet të hyjë në tregun ndërkombëtar të muzikës, Elvana Gjatën e pamë duke...

Zbulohet misteri, ja ku po i kalon pushimet Elvana Gjata!

Elvana Gjata, siç dihet po zhvillon karrierën  e saj muzikore jashtë vendit. Ajo ka disa kohë që është shkëputur nga rrjetet sociale dhe vendodhja...

Foto/ Modelja me famë botërore kopjon Elvana Gjatën

Modelja e njohur Cindy Crawford ka publikuar një foto në instagram me të njëjtin fustan që kishte veshur Elvana Gjata në ndarjen e çmimeve “Grammy”....

Zbulohet projekti i rradhës i Elvana Gjatës, ja me cilin këngëtar...

Sigurisht që pas “Forever is over” nuk do ta linte me kaq. Kjo sepse Elvana Gjata i ka synimet e qarta për të rrëmbyer...

Foto/ Ylli i internetit nuk rresht së dëgjuari këngën e Elvanës:...

Nuk e dimë çfarë pritshmërish ka patur Elvana bashkë me grupin e saj të menaxhimit pas publikimit të këngës “Forever is Over”, por hiti...

Soni Malaj flet për Elvana Gjatën: Nuk mjafton të bashkëpunosh me...

Miqësinë mes vazjave nuk arriti ta prishë as emëruesi i tyre i përbashkët, Flori Muamjesi. Kjo sepse që të dyja këngëtaret kanë përfolur për...

Foto/ I përmend Florin, por ja çfarë i bën komentueses Elvana...

Elvana Gjata sapo ka publikuar këngën dhe  klipin e saj të ri për realizimin e të cilëve ka bashkëpunuar me emra të njohur, producentin...

Faqja e njohur në Instagram poston këngën e Elvanës, komentuesit: Ajo...

Elvana Gjata që pasi u largua nga Shqipëria, për të zhvilluar një karrierë ndërkombëtare tërhoqi vëmendjen e të gjithëve. Çdo postim që ajo apo...

Elvana publikon këngën, por Flori Mumajesi zgjedh …

Pavarësisht se ata të dy ishin bashkëpunëtorë të vjetër, sot midis tyre nuk ka fare komunikimin, të paktën këtë gjë tregojnë postimet në rrjetet...

Elvana Gjata publikon bashkëpunimin e saj me David Guetta, por është...

Elvana Gjata kishte kohë që paralajmëronte karrierën e saj ndërkombëtare dhe bashkëpunimin me emrat më të mëdhenj të muzikës botërore. Kjo gjë bëri që...

Justin Bieber i shkruan Elvana Gjatës, ja përgjigjia e saj!

Ky vit premton shumë për këngëtaren shqiptare, producenti i Justin Bieber, ka disa fjalë për Elvana Gjaten. Nuk ka më dyshime, Elvana Gjata tashmë...

Elvana Gjata së shpejti bashkëpunim me David Guetta

Sukseset nuk kanë fund për këngëtarët shqiptarë, duke filluar nga Era Istrefi e më pas tek disa të tjerë. Së fundmi Elvana Gjata është...