22:39 - 29 Janar, 2020

Etiketim: Elvana Gjata

Të gjithë e kemi një foto si kjo, por vetëm Evlana...

Përtej talentit në muzikë, që i ka dhënë një famë ndërkombëtare, Elvana Gjata, njihet edhe për origjinalitetin e saj. Për një fare kohe ajo...

Video/ Elvana Gjata kurorëzon martesën e Jonida Vokshit me Besnik Krapin

Sonte, Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi i thanë po njëri-tjetrit dhe tashmë janë zyrtarisht të martuar. Ajo që i celebroi, ishte mikesha e ngushtë e...

Hiti i verës, Elvana Gjata sjell këngë të re

Nuk janë bërë shumë ditë që kur Elvana Gjata ka publikuar një projekt muzikor me këngëtarin Ardian Bujupi, këngë e cila ka kapur miliona...

Çfarë po na sjell Elvana Gjata, poston foto mes dy luanëve!

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata, është një nga vajzat e showbizit , që vazhdimisht na surprizon me këngët e saj. Shumë rrallë, ajo paralajmëron...

Elvana Gjata zbulon surprizën për të gjithë fansat e saj

Në gusht do të mbahet festivali më i madh i muzikës në Kosovë, ai i Sunny Hill Festival. Para një dite, Elvana Gjata përmes një...

Elvana Gjata i rikthehet stilit të vjetër të flokëve, nuk njihet...

Elvana Gjata kohëve të fundit na ka treguar jo vetëm që është një këngëtare e mirë, por dhe një aktore super e talentuar. Momentalisht,...

Elvana Gjata vulos ngjyrën e veshjeve, që do të dominojë këtë...

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata, mbrëmjen e djeshme, në premierën e filmit "Dy gisht mjaltë", na mahniti të gjithëve me veshjen që kishte zgjedhur. Si...

Skenari i rikthimit të Elvana Gjatës më 14 shkurt!

Ka disa muaj që këngëtarja e njohur Elvana Gjata nuk publikon në rrjetet sociale dhe nuk është shfaqur në publik. Prej Elvanës nuk ka...

Ervis Martinaj: I dashuri i Elvanës një dele, ka frikë! Do...

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata, e cilësuar si “mollë sherri” për masakrën e ndodhur mbrëmjen e 4 tetorit në lokalin “Monopol”, ku mbeti i...

Video/ Ja si truproja i Elvana Gjatës, qëllon saktësisht mbi shënjestrën!

Komandoja Merviol Bilo, i cili mbrëmjen e së enjtes vrau Fabian Gaxhajn në Bllok, është një qitës i profesionist, dhe këtë e tregon edhe...

Vrasja në ish-Bllok, këngëtarja e njohur ‘molla e sherrit’

Zbulohen të tjera detaje për ngjarjen e ndodhur mbrëmë në kryeqytet ku mbeti i vrarë një person dhe të plagosur dy të tjerë. Burime të...

Video/ Elvana nuk ndalet, ja çfarë i ndodhi përsëri!

Përveçse një këngëtare shumë e mirë, Elvana Gjata ka dhe një sens humori  që të gjithë e pëlqejnë. Këtë e ka treguar nga postimet...

E dashura e Florit: Elvana u kthye nga SHBA, se dështoi!

E dashura aktuale e Flori Mumajesit, Liberta Spahiu e cila është moderatore dhe producente e emisionit “Prive” i ka kushtuar një kronikë televizive Elvana...

Jeta e Elvana Gjatës, zbulohen sekretet që nuk i dinim!

Në nje dokumentar kushtuar jetës personale dhe profesionale, Elvana Gjata ka rrëfyer disa detaje nga jeta e saj personale, si fakti që miqtë më...

Foto/ Nga Linda Rama tek Lorik Cana, ja të gjithë të...

Pak ditë më parë këngëtarja Elvana Gjata ka promovuar albumin e saj të ri “3”. Në mbrëmjen private të Elvana Gjatës, kanë qenë të ftuar ...