02:43 - 20 Janar, 2020

Etiketim: elegante

Si të jeni elegante si Iva Tiço? Gazetarja zbulon sekretin!

Iva Tiço është ndër gazetaret më të njohura dhe dashura në vendin tonë. Njihet jo vetëm për mesazhet apo shkrimet e bukura që ndan shpesh...

Rudina Magjistari më elegante se kurrë, me fustan të zi

Rudina Magjistari është një nga moderatoret që gjithmonë na surprizon me veshjet e saj, në emisionin e pasdites "Rudina". Stili i saj është unik dhe...

Këto janë fustanet më të bukura me mëngë, për shtatorin!

Ditëve me diell, ngadalë, po u vjen fundi. Dhe pak ditë na ndajnë nga shtatori, kështu që nuk është keq që ju të filloni...

Si të kombinoni fundet, në verë!

Gjatë sezonit të verës, vajzat pëlqejnë shumë fundet, por ndryshe nga fustanet ata janë më të vështirë për t'u kombinuar. Sot dritare.net ju ka sjellë...

Ja pse Afërdita Dreshaj është kaq e veçantë nga vajzat e...

Këngëtarja Afërdita Dreshaj është bërë pak kohë që ka pasur një shkëputje nga muzika, por vijon të mbetet në kontakt me fansat e saj...

E mbani mend zonjën Firdevs, ja sa elegante ka mbetur 75-vjeçaja!

Të gjithë e mbajmë mend aktoren turke, Nebahat Çehre, në rolin e saj të zonjës Firdevs, te seriali “Dashuri e Ndaluar”. Sot, dhe pse 75-vjeç,...

E gjitha në të zeza, Nora Istrefi mahnit me pamjen e...

Këngëtarja Nora Istraefi, pasdite e sotme, ka postuar dy foto të sajat, në Instagram. Ajo shfaqej me një fustan të zi, të gjatë, dhe në...

Pranvera po vjen, ja disa fustane që duhet t’i keni në...

Tani që po shkojmë drejt stinës së bukur të pranverës, gardëroba juaj duhet të rigjallërohet me veshje të reja. Fustanet janë veshja e preferuar e...

Bebe Rexha kthen dhomën gjumit, në shfaqje të brendshmesh

Bebe Rexha, këngëtarja shqiptare me famë botërore, së fundmi i ka përshëndetur fansat e saj me projektin e fundit muzikor “I’m a mess”. Bebe...

40 ide për një banjë moderne dhe elegante

Ka shumë aspekte që duhen marrë parasysh kur planifikoni të krijoni një banjë elegante dhe moderne. Sigurisht që aspekti kryesor varet nga personaliteti juaj dhe...