18:18 - 15 Tetor, 2019

Etiketim: elegance

Disa modele fustanesh, për një mbrëmje festive!

Fundjava është këtu, dhe sigurisht, një mbrëmje festive do ta keni sonte, ose të dielën mbrëma. Një festë me miqtë, një darkë familjare, apo...

Shapkat Mules janë gjithçka që ju duhet për këtë verë!

Këtë verë, gjithçka ju nevojitet për t’u dukur me stil, janë shapkat Mules. Këto shapka kanë qenë dhe vitin e shkuar në modë, dhe...

Një libër i ri për mbretëreshën Elizabeth II, ja për çfarë...

Të gjithë e dimë sesa “cool” është mbretëresha, sa i takon stilit dhe veshjeve elegante që ajo ka. Nëse dikush meriton një libër për elegancë...

10 gjërat nga veshjet e djemve, që çmendin vajzat

Na kanë mësuar të mos gjykojmë një libër nga kopertina, por ndonjëherë përshtypja e parë është ajo që ka rëndësi. Ajo ku bazohemi ne,...

Të bardhë dhe elegantë, këto janë fustanet e preferuara të vajzave

Fustanet e bardhë nuk janë preferencë e parë e vajzave zakonisht, por dritare.net do ju tregojë disa nga fustanet që pa e menduar dy...

Foto/ Jennifer Lopez, shkëlqen me rroba sportive

Jennifer Lopez, kohët e fundit ka shkaktuar shumë thashetheme përsa i përket lidhjes së saj, me 42-vjeçarin Beau Alex Rodriguez. Por ne nuk mund...