06:54 - 16 Shtator, 2019

Etiketim: edukim

Çdo shpifje, në Gjykatë!/ Rama: Ja ku do të shkojnë lekët...

Kryeministri i vendit, Edi Rama, përmes një postimi në Facebook, ka sjellë një propozim të ri, për mbledhjen e zgjeruar të Grupit Parlamentar dhe...