05:34 - 20 Tetor, 2019

Etiketim: edi reja

Turqi-Shqipëri/ Reja në kërkim të surprizës për ditëlindje, futet në lojë...

  Shqipëria luan sonte në Turqi në kuadër të “Euro 2020”. Kjo është një sfidë vendimtare për kuq e zinjtë, ndërsa përkon edhe me ditëlindjen e...

Edi Reja feston ditëlindjen. Ja çfarë dhurate kërkon nga futbollistët e...

Trajneri i kombëtares shqiptare, Edi Reja, feston sot ditëlindjen. Reja mbushi 74 vjeç dhe u surprizua nga lojtarët dhe stafi i kombëtares, në Turqi,...

Shqipëri-Islandë/ Publikohen formacionet zyrtare

Pas dështimit me Francën, Edi Reja ka vendosur që të bëjë plotë 6 zëvendësime ne formacionin fillestar, në ndeshjen që do të luhet mbrëmjene...

Humbja ndaj Islandës/ Edi Reja: I tërbuar për penalltinë e mohuar

Shqipëria ka humbur me rezultatin 0:1 ndaj Islandës. Në një intervistë për RTSH-në, trajneri i ri i Kombëtares, Edi Reja, tha se i vinte...

Edi Reja: Ja si më bindi Rama për t’u bërë trajneri...

Në një intervistë për Corriere dello Sport, trajneri i ri i Kombëtares Shqiptare ka treguar arsyet pse pranoi ftesën e presidentit të FSHF-së. Si ju...

Video/ Pas konferencës, trajneri i kombëtares Edi Reja, rrëzohet në tokë

Pas përfundimit të konferencës për media, trajnerit të kombëtares shqiptare Edi Rejas i ka ndodhur një incident. Ai në një moment, nuk sheh shkallën dhe...

Nuk ka luajtur ende asnjë ndeshje, tekniku i kombëtares Edi Reja...

Edi Reja tekniku i Kombëtares shqiptare që zëvendësoi Panuccin është duke bërë përgatitjet e fundit për grumbullimin e lojtarëve për ndeshjet e qershorit. Tekniku italian...

Duka prezanton Edi Rejan si trajner të Kombëtares

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit ka prezantuar zyrtarisht, teknikun italian Edi Reja si trajner të Kombëtares. Reja pason Kristian Panuçin në stolin e...