10:01 - 10 Dhjetor, 2019

Etiketim: e martuar

Letra/ Jam e martuar, por po çmendem pas shefit tim seksi!

Një grua e martuar dhe me fëmijë është lënduar aq shumë nga tradhtia e bashkëshortit, sa i duket shefi shumë i bukur dhe i...

Foto/ Ku ka qenë Anjeza Shahini? Ajo rikthehet dhe tregon për...

Këngëtarja e njohur shqiptare Anjeza Shahini, e cila spikati në "Ethet e së premtes" dhe më pas përfaqësoi Shqipërinë në Euorvizion, prej kohësh nuk...

Foto/ I ngacmonte gruan me mesazhe erotike, burri hakmerret me një...

Një grua e martuar merrte shpesh mesazhe ngacmuese dhe erotike nga një mashkull të cilin nuk e njihte. Pasi i tregoi të shoqit për...