11:01 - 24 Shtator, 2019

Etiketim: dy te arrestuar

 Vidhnin rroba në dyqane e qendra tregtare, arrestohen dy persona në...

Dy persona janë vënë në pranga nga policia e Tiranës, pasi akuzohen për vjedhje të rrobave në dyqane dhe qendra tregtare. Të arrestuarit janë...